Karl Lagerfeld

Filtruj:35 wyników w Karl Lagerfeld
Sortuj:

  Sprawdź nasze bestsellery

  Produkty najchętniej kupowane

  Sprawdź nasze promocje

  Najlepsze oferty dla Ciebie

  Sprawdź nasze nowości

  Produkty z najnowszej dostawy

  Karl Lagerfeld

  Z tym człowiekiem nic nie jest proste. Jego osobowość, ekstrawagancja i oryginalne pomysły przyciągają uwagę we wszystkich zakątkach świata. Mowa oczywiście o znakomitym projektancie - Karlu Lagerfeldzie.

  http://onezero.pl

  O początkach kariery Lagerfelda można mówić od roku 1953 roku, kiedy to zdobył prestiżową nagrodę w konkursie International Wool Secretariat i rozpoczął pracę dla samego Pierre'a Balmaina. Jego projekty wzbudzały zachwyt, a nietuzinkowe podejście do mody podbijało rynek.

  http://onezero.pl

  Samodzielna kariera Karla rozpoczęła się w 1963 roku. Swoje pomysły realizował dla takich marek jak Charles Jourdan, Ballantyna oraz Chloe, a w 1971 roku podjął się odbudowania marki Choco Channel. Zdobyte doświadczenie i rozgłos pozwoliły mu na stworzenie w 1988 roku własnej linii - Lagerfeld Gallery (później Karl Lagerfeld).

  http://onezero.pl

  Karl Lagerfeld to osoba niespotykana i nietuzinkowa. Słynie z nietypowych przedsięwzięć i pomysłów. Takie właśnie są zegarki Karl Lagerfeld, których projekty wychodzą spod jego ręki! Charakterystyczne szlifowane lunety, stożkowe bransolety i oryginalne łączenie kolorów - to wszystko przyciąga fanów zegarków tej marki na całym świecie!