Wczytuję dane...

Puma

Filtruj:1 wyników w Puma
Sortuj:

Sprawdź nasze bestsellery

Produkty najchętniej kupowane

Sprawdź nasze promocje

Najlepsze oferty dla Ciebie

Sprawdź nasze nowości

Produkty z najnowszej dostawy

Puma

Wielki spór braci i rozłam rodziny. To, co mogłoby się wydawać tragedią, stało się początkiem potężnej marki świata sportu - Puma. Interesujące projekty podbijają serca znanych sław, sportowców, a także ludzi kochających aktywny tryb życia!

http://onezero.pl

Markę zapoczątkował Rudolf Dassler w 1948 roku, który po kłótni ze swoim bratem Adolfem, postanowił opuścić rodzinny interes i rozpoczął działalność samodzielnie. Nazwę marki początkowo utworzył z trzech pierwszych liter imienia i nazwiska, jednak szybko zmienił ją na chwytliwą nazwę - Puma. Rudolf Dassler poszedł za ciosem i już w tym samym roku wypuścił na rynek pierwszy model butów - Super Atom - czarne korki z białymi przeszyciami.

http://onezero.pl

Puma zaczęła zdobywać sławę, dzięki sportowcom rozgrywającym mecze w butach właśnie tej marki. W 1979 roku marka ukazała swoje kultowe logo - pumę szykującą się do skoku, które do dziś podbija rynek branży modowej, nie tylko dzięki butom, ale również akcesoriom sportowym, piłkom i oczywiście zegarkom.

http://onezero.pl

Sportowe zegarki Puma zyskują uznanie, dzięki najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności, a także stylowej kolorystyce. Miejski, modny design zegarków tej marki wyznacza trendy sportowego i codziennego stylu na całym świecie!